plfrende

Kariera

Poszukujemy osoby  na stanowisko:

Młodszy Automatyk

Poniżej szczegóły:

WYMAGANIA:

  1. Wykształcenie  techniczne (elektronika, elektrotechnika, automatyka bądź pokrewne),
  2. Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  3. Uprawnienia SEP do 1 kV będą atutem,
  4. Zdolności manualne, sumienność oraz dokładność.
  5. Umiejętność pracy w zespole

2. ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Programowanie sterowników PLC i falowników,
  2. Układanie przewodów elektrycznych zgodnie ze schematami,
  3. Tworzenie schematów elektrycznych,
  4. Montaż szaf sterowniczych,
  5. Ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym,

3. OFERUJEMY

  1. Pracę w innowacyjnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  2. Możliwość rozwoju osobistego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,
  3. Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy,
  4. Oferujemy przyuczenie i szkolenie z zakresu automatyki.
  5. Dla nas najważniejsze jest zaangażowanie i motywacja do pracy  ! Zachęcamy do aplikowania również osoby bez doświadczenia.

CV proszę przesyłać na adres mailowy madevice@madevice.pl  podając w tytule „Młodszy Automatyk” lub dostarczyć do sekretariatu firmy w formie papierowej wraz z dopiskiem „Młodszy Automatyk”. Proszę pamiętać w CV o klauzli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mikrostyk S.A. z siedzibą w Gniewie, ul. Sobieskiego 11 w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.